Pobierz

ZASTOSOWANE FILTRY
Chusty Unisex
Pokaż filtry
SZUKAJ WYNIKÓW
GATUNEK
iconModel_3

iconModel_4

iconModel_44

iconModel_5

iconModel_6

TYP ODZIEŻY
Więcej
KOLEKCJE
Ikony
KOLORY
WIELOKOLOROWE
Rozmiar
SKŁAD
DOSTĘPNE METODY ZNAKOWANIA

Chusty Unisex

Symbol tradycyjnych imprez

Korzenie chustek są bardzo interesujące.Z biegiem czasu stałaa się uniwersalnym dodatkiem, a ich ewolucja została dostosowana do zwyczajów społeczeństwa. W czasach rzymskich była używana jako forma ekspresji. Rzymianie wykazywali swoje zadowolenie lub oburzenie przez ruch tego małego płótna. Następnie używano je do oznaczania stopnia klas wyższych. Francuzi i Brytyjczycy, należący do arystokracji, nosili je aby zakrywać nosy, zolując się od brzydkiego zapachu ulic.

Po wielu latach te zwyczaje są zachowywane. W Hiszpanii, gdy uczestniczysz w walce byków, pokazujesz uznanie torreadora za pomocą białej chustki. Czerwony szalik jest symbolem tradycyjnego święta Pampeluny, Sanfermines. Został włączony do gier dla dzieci, i oczywiście weszły do mody i świata dekoracji.


Przydatne w modzie

Używane przez kobiety i mężczyzn, w zależności od potrzeb i upodobań. Mężczyzna zazwyczaj nosi to w połączeniu z garniturami, aby uzyskać elegancki aspekt i bardziej oryginalny. Zwykle są gładkie lub małe, ale nigdy nie krzykliwe, zwykle starają się być dopasowane do garnituru i krawatu.

chusteczki mają taką samą funkcjonalność dla obu płci. chusteczki mają taką samą funkcjonalność dla obu płci. Podczas fiest, imprez, takich jak Sanfermines, mężczyźni i kobiety, chłopcy i dziewczęta, noszą ten sam rodzaj tkaniny na szyi. Co w Roly nazywamy typem klasycznym . W naszym katalogu mamy wiele kolorów, dzięki czemu bez problemu znajdziesz coś dla Ciebie.