}
Pobierz

ZASTOSOWANE FILTRY
Dresy Unisex
Pokaż filtry
SZUKAJ WYNIKÓW
GATUNEK
iconModel_3

iconModel_4

iconModel_44

iconModel_5

iconModel_6

TYP ODZIEŻYWięcej
KOLEKCJE
Ikony
KOLORY
WIELOKOLOROWE
Rozmiar
SKŁAD
DOSTĘPNE METODY ZNAKOWANIA

Dresy Unisex

Jak mawiają, potrzeba matką wynalzaków
W Roly produkujemy modele dresów dla wszystkich gustów i potrzeb.
Tego typu odzież sportowa nie występuje już tylko w sektorach poświęconych wyłącznie produkcji lub sprzedaży odzieży sportowej. Duże koncerny wystawiają go na wysokie półki. Powód jest oczywisty: dres podbił ulicę. Współczesny mężczyzna i kobieta będą cenić styl i dobre samopoczucie, nie zapominając o trosce o swój styl. Te trzy powody stworzyły Athleisure. I przez jakiś czas zostanie z nami.
Powiedz mi, co robisz, a powiem ci, czego potrzebujesz

W jaki sposób będą postrzegane bluza, podkoszulek, spodnie z gumką talii, kurtka i buty sportowe? Co do tego nie ma wątpliwości.
Wygodne, odważne, dopasowane, szerokie, z zamkiem błyskawicznym lub bez niego.Unisex lub po prostu dla dziewczynki lub chłopca. Spotkasz modele na każdą okazję: spodnie z mankietami dopasowanymi do kostek, ze sznurowadłami dopasowującymi się do talii, oddychające, z kieszeniami lub bez, i różnymi kolorami.
Najbardziej odważni i odważne też uciekają się do dresu, aby pójść na jogę i do pracy. Używają spodni do joggingu, spodni do jogi, z i tworzą z niej bardziej wyrafinowaną kombinacją.
A w Roly wiemy, że wszystko można łączyć. To zależy od ciebie. Bluza z kapturem i legginsy mogą być idealnym strojem? Załóż buty typu Vans o Converse i wyjdź na ulicę i zdobądź świat.